Acme CAD Converter

DWG Dosyalarını Dönüştürme Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 6.55 MB
  • Version 8.6.2
  • Dil İngilizce
  • Firma DWG TOOL Software
Hepsi bir arada format dönüştürme aracı olarak karşımıza çıkan Acme CAD Converter, özellikle CAD yazılımlarıyla oluşturula dosya formatlarını dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Hepsi bir arada format dönüştürme aracı olarak karşımıza çıkan Acme CAD Converter, özellikle CAD yazılımlarıyla oluşturula dosya formatlarını dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Yazılım sayesinde PDF DWG, TIFF, JPEG, DWG DWG, DWG EPS, DWG PLT, DWG SVG gibi dosya formatlarını birbirlerine dönüştürebilir, yazı tiplerini belirleyebilir, renkli ya da siyah beyaz olarak çıktılarını alabilirsiniz.

Dosyaları tek tek dönüştürmenin yanında toplu dönüştürme yapabilmenize de imkan tanıyan yazılım Autocad kalem setlerini, yazdırmayı, her boyutta kağıt ölçüsünü, çıkış sayfası boyutlarının düzenlenmesini, dosyalara filigran eklemeyi, dosya adlarının değiştirilmesini ve çeşitli güvenlik seçeneklerini desteklemektedir.

Gerçek renk desteğinin yer aldığı yazılımda ayrıca renk ayarlarını, vektör çizimlerini, katmanları da aktarma desteği bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Acme CAD Converter indir